• Марина Кафтан

Не порно, але теж задорно

Різниця та ж, що й між фільмом про супергероя і реальним життям – спецефекти, грим, декорації, саундтрек…

Ілюстрація: Олена Старанчук

 

Тіло


Кіно - це кіно. Живі люди не схожі на порнозірок. Власне, і самі порнозірки поза межами знімального майданчика на них не схожі.

Років до десяти, люди зазвичай примиряються з тим фактом, що крізь шафу не вийдеш до Нарнії, у супермаркеті навряд чи зустрінеш ельфа, а від укусу бджоли не перетворишся на супер-бджолемена.


Але дорослі чоловіки й жінки забувають, що та сама “магія кінематографа” працює на всіх знімальних майданчиках планети. Ні, навряд чи твій партнер винищить геть усі волосинки на своєму тілі. На груди, в яких немає двох кілограмів силікону, діє сила тяжіння, на попі буває целюліт, а на носі – пори. У людей є животи й неідеальна шкіра. Пеніси в житті теж значно менші. Середній “європейський” розмір в ерегованому стані- 14,2 см. І жінок це влаштовує!


Процес


У порно майже ніколи не витрачають екранний час на прелюдію, усі весь час збуджені й готові до справи 24/7, з будь-ким, хто запропонує.

В реалі це так не працює, звісно, ми ж не машини. Окрім цього, справжній секс набагато емоційніший. Реальні люди розмовляють, кажуть, чого вони хочуть чи ні, а не виконують хореографічні постановки. Наступного разу згадай, що головний на майданчику - оператор, а не люди в кадрі. Тому пози в кіно такі, які зручно знімати й освітлювати, а не в яких приємно партнерам. Акробатику та силові вправи можна залишити для спортзалу.


Реальний секс може бути не дуже естетичним чи змусить ніяковіти. Так, будуть різні звуки, запахи, непорозуміння чи незадоволення, які в кіно прибирають. І це нормально. А ще в житті люди не роблять “це” годинами. Так, дослідники і тут все поміряли: в середньому статевий акт триває трохи більше 5 хвилин.


Захист

У кіно одразу стають до справи, але в реальності навіть найкращий секс у твоєму житті може мати небажані наслідки.

Презервативи, кофердами, сперміциди, діафрагми - будь-які бар’єрні методи контрацепції, які захистять не лише від вагітності, а й від хвороб, потребують попереднього планування і пару хвилин на застосування. Економія на захисті часто може дуже дорого обійтися.

17 переглядів