• Pictoric

Матеріали для вільного користування

Мета інформаційної кампанії "Інфа100%" - привернути увагу молоді до важливих тем, підвищити відповідальність та обізнаність.


Теми короновірусної хвороби, стосунків та політичних виборів переплітаються у коміксах та подекуди пов'язані між собою :) Українські ілюстратори створили 15 коміксів, де розказані маленькі історії із життя, але вказані ті моменти, про які більшість не замислюється або не зважає на них.


Наприклад, як правильно носити маску, коли це так важливо або навіщо йти на вибори, ніби вирішує хтось все за нас, а тим більше, як поводитись із презервативом, коли в інтернеті можна знайти стільки варіантів.


Художні комікси - яскраві та кумедні безумовно зацікавлять та, можливо, заохочуть користувача поширити інформацію.


Марина Кафтан, експертка з медіаграмотності, підготувала цікаві тексти, написані простими словами без повчальних та наказових моментів. Так, ніби це просто прогулянка з другом або подружкою. Це неабияк важливо, тому що більшість інформації молодь шукає в інтернеті, де можна наштовхнутись на маніпуляції та хибні думки.


За посиланням нижче ви знайдете всі матеріали, які є на цьому сайті для постів у соціальних мережах, а також для поліграфічної продукції.

 

ЛІНК

 

Поширюючи будь-які матеріали з цього сайту, Ви погоджуєтесь вказувати організаторів та авторів. Питання щодо співпраці та коментарі, що стосуються проекту "Інфа100%" ви можете задати в розділі "контакти".

 

Сподіваємось, ці матеріали стануть вам корисними!

41 перегляд