• Марина Кафтан

Комікси. 2 частина

15 оригінальних художніх коміксів від клубу ілюстраторів Pictoric.


Ілюстратор: Ілля Угнівенко


Куди взагалі дивитися, щоби оцінити діяльність політика? На програму та її якість, на те, яке ця людина має політичне минуле: чи переходив з однієї партії до іншої, чи реалізовував свої обіцянки, чи ставав фігурантом розслідувань та корупційних скандалів, тощо.

 

Ілюстраторка: Анна Іваненко


Вибори - це нудно і складно! Хочеш жити, як в Європі? Але поки ти лежиш у гамаку, хтось іде на вибори й обирає представників партій, які мають прямо протилежну мету. Якщо твій голос не дасть можливість увійти до Верховної Ради тим, хто відстоюватиме твоє бачення майбутнього країни, твої мрії так і залишаться мріями.

 

Ілюстратор: Олег Грищенко


Мій голос не має значення / його вкрадуть. Якщо ти не голосуєш, то наче втрачаєш право бути незадоволеним діями влади. Не подобаються ці – треба було обирати інших…

 

Ілюстраторка: Юлія Тверітіна


Як би пафосно це не звучало, але в Конституції України написано, що єдиним джерелом влади в країні є народ. І влада ця - представницька. Тобто ми обираємо людей, які ухвалюють рішення і від нашого імені теж. Президент, депутат міської чи Верховної Ради - усі вони є частинками механізму, через який народ керує нашою країною.

 

Ілюстраторка: Анна Андреєва


Що відбувається, якщо ти не йдеш на вибори? Активніші громадяни виберуть все за тебе. Їхні голоси розподіляться між кандидатами. А от чи відповідатимуть вподобання цих громадян і їх вибір твоїм вподобанням і прагненням – невідомо.

 

Продовження в наступному пості.


101 перегляд